Now Loading

Tańszy prąd dla firm
małych i dużych przedsiębiorstw

Strona główna » Prąd dla firm

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy.


Dobra energia to kwestia wyboru.

Wydatki na prąd dla firm są jednym z największych kosztów, jakie przedsiębiorstwa muszą ponosić każdego miesiąca. Wielokrotnie stanowi on aż 30% budżetu operacyjnego, którym dysponuje podmiot. Energię elektryczną wykorzystuje się do chłodzenia, oświetlenia, obsługi urządzeń RTV i wielu innych czynności. Zmniejszenie zużycia prądu dla firmy nie jest zatem rozwiązaniem efektywnym i możliwym do zaadaptowania w każdej jednostce. Aby zoptymalizować swoje wydatki, można jednak znaleźć tańszy prąd dla przedsiębiorców.

Energia elektryczna dla firm – możliwe rozwiązania

Czy istnieje skuteczny i prosty sposób na to, by zmniejszyć rachunki za media? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eco dla Biznesu. Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, dzięki którym energia elektryczna dla firm przestanie być przykrym wydatkiem i nie będzie wiązała się z sięganiem w głąb portfela. Wystarczy zmiana sprzedawcy energii elektrycznej na takiego, który zaoferuje korzystne pakiety lub sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, by odczuć w firmowych rachunkach znaczącą różnicę.

Zielona energia elektryczna dla firm

100 % zielonej energii dla firm to oferta energii elektrycznej z gwarancją pochodzenia z OZE oraz stałą ceną do końca 2027 roku.

Korzyści:

 • gwarancja stałej ceny
 • eliminacja śladu węglowego
 • gwarancja pochodzenia z OZE

Oferta dla:

 • małych i średnich przedsiębiorstw
 • odbiorców ceniących bezpieczeństwo
 • firm dbających o proekologiczny wizerunek

Oferta SPOT

Oferta przeznaczona dla podmiotów otwartych na ryzyko, oczekujących cen zmieniających się dynamicznie i podążających za rynkiem. 

Korzyści:

 • możliwość zakupu energii jednorazowo lub w transzach
 • kształtowanie ceny energii w oparciu o notowania TGE
 • cena zawsze odzwierciedla aktualną sytuację na rynku energii

Oferta dla:

 • dynamicznych i elastycznych przedsiębiorców
 • odbiorców ceniących elastyczność podejmowania decyzji
 • firm uwzględniających ocenę sytuacji na rynku energii elektrycznej

Indywidualna stała cena

Oferta pozwala na zabezpieczenie stałej ceny zakupu energii elektrycznej na okres od 1 roku do nawet 5 lat.

Korzyści:

 • jedna stawka za energię
 • brak wpływu zmieniającego się rynku na cenę energii
 • indywidualna cena uwzględnia profil energetyczny Klienta

Oferta dla:

 • małych i średnich przedsiębiorstw
 • odbiorców ceniących bezpieczeństwo
 • firm o stałym, przewidywalnym zużyciu energii

Prąd dla firm – oferty indeksowane

Innym rozwiązaniem jest zawarcie umowy indeksowanej. Ta opcja dedykowana jest dla podmiotów, które chcąc pozyskać tani prąd dla przedsiębiorstwa, samodzielnie decydują jaką część ich rocznego wolumenu i w którym momencie dostawca ma zakupić na Towarowej Giełdzie Energii. W ten sposób jednostka świadomie kształtuje cenę, jaką kosztuje prąd dla firm, a w konsekwencji może pomnożyć wygenerowane oszczędności. To rozwiązanie przeznaczone jest dla osób ceniących sobie elastyczny model pracy i pragnących na bieżąco wyszukiwać najtańszy prąd dla firm.

Jak cieszyć się dobrą energią?

Czy to przez optymalizację czy inwestycję, zawsze oferujemy naszym Klientom realne oszczędności.

Wybierz ofertę

Zapewniamy:

 • analizę SWOT ofert na rynku
 • optymalnie dobrany produkt
 • realne oszczędności

Formalności zostaw nam

Zapewniamy:

 • czytelną i bezpieczną umowę
 • gwarancję stałej ceny nawet do 5 lat
 • uczciwe zasady współpracy
 • skuteczne wdrożenie umowy w życie

Ciesz się oszczędnościami

oraz:

 • stabilną sytuacją energetyczną
 • bezpieczeństwem finansowym
 • sprawdzonym partnerem w biznesie

Energia elektryczna dla firm a rentowność biznesu

O rentowności biznesu decyduje wiele dużych i drobnych elementów, a z pozoru małe oszczędności mogą przełożyć się na znaczne zwiększenie zysków przedsiębiorstwa. Energia elektryczna dla firm to jeden z tych elementów, o których często się zapomina, a które mogą przynieść realne obniżenie kosztów. W czasach, gdy ceny prądu rosną i z niepokojem spoglądamy w przyszłość, tania energia elektryczna dla firm wydaje się luksusem i niedoścignionym marzeniem. Tymczasem nie jest to wcale trudne i nieraz wystarczy jedynie zmiana sprzedawcy energii elektrycznej, by odczuć rzeczywistą różnicę.

Z kosztem energii elektrycznej jest podobnie jak z każdym innym towarem lub usługą – są dostawcy, u których jest drogo, są też tacy, u których sprzedaż energii elektrycznej odbywa się na preferencyjnych warunkach. To istotne zwłaszcza dla przedsiębiorstw z dużym zapotrzebowaniem na prąd, gdzie koszty te są wysokie.
Tańsza energia dla firm może przyczynić się do znacznych oszczędności i wzrostu opłacalności biznesu.

Prąd dla firm, czy zmiana dostawcy jest prosta?

Podjęcie decyzji o znalezieniu dostawcy, który oferuje tani prąd dla firmy to pierwszy krok, po którym następuje długi proces zmiany dostawcy. Sprawa może wydawać się pozornie prosta do rozwiązania, ale realia gospodarcze temu zaprzeczają. Rynek energetyczny rozwija się w zawrotnym tempie. Każdego miesiąca pojawiają się dziesiątki nowych propozycji dostaw na prąd dla przedsiębiorstw, a zapoznanie się z nimi wymaga poświęcenia czasu i uwagi. Weryfikując napływające oferty na tani prąd dla firm, warto wziąć także pod uwagę źródło pochodzenia energii elektrycznej. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na politykę ekologiczną danej marki. Możliwość zaprezentowania swojego wizerunku przez pryzmat prądu dla firm pochodzącego z zielonych technologii może być dodatkową przewagą konkurencyjną.

Podejmując analizę dostępnych ofert na tani prąd dla firm, warto wziąć pod uwagę między innymi:

Tańszy prąd dla małej firmy – jak znaleźć optymalne rozwiązanie?

Zmiana oferty na prąd dla przedsiębiorstw to długotrwały proces, który wymaga przeprowadzenia fachowej analizy SWOT oraz posiadania doświadczenia na rynku energetycznym. Jeśli zależy Państwu na spokoju, stabilności i bezpieczeństwie, warto skorzystać z usług Eco dla Biznesu. Przeprowadziliśmy dziesiątki optymalizacji energetycznych, dlatego doskonale wiemy, jak znaleźć tani prąd dla firm, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Pomagamy w wyborze oferty na prąd dla małej firmy, jak i dla sektora przemysłowego, deweloperskiego oraz budowlanego. Rozważając wybór dostawcy energii elektrycznej i podpisanie nowej umowy na prąd dla firm, warto wziąć pod uwagę nie tylko podstawowe koszty i cenę za kilowatogodzinę, ale także czynniki pozacenowe. To one bardzo często wpływają na spokój w planowaniu budżetu oraz wzmacniają prestiż przedsiębiorstwa. Dbamy o to, aby prąd dla firm był nie tylko tani, ale także efektywny.

Prąd dla małych firm – każdy dzień bez optymalizacji, to potencjalne straty

Od kilku lat każdy przedsiębiorca może wybrać podmiot, od którego kupuje prąd dla firmy. To dobra informacja, bowiem ceny energii elektrycznej ciągle wzrastają. Zgodnie z zapisami dokumentu „Polityka energetyczna Polski do 2040 r.”, prognozuje się dalsze dynamiczne zwiększenie taryf na prąd dla małych firm. Aby częściowo uniezależnić się do tego czarnego scenariusza i odciążyć nasz budżet operacyjny, warto już dzisiaj poszukać, jak kształtują się oferty na tańszy prąd dla małej firmy. Ceny przeznaczone dla klientów z tego sektora są dzisiaj korzystniejsze niż propozycje dla średnich i dużych odbiorców. Wiąże się to z jednej strony z ryzykiem zabezpieczenia dostaw, z drugiej także ze zmiennością na giełdzie. Eco dla Biznesu proponuje kompleksową usługę zmiany oferty na prąd dla małych przedsiębiorstw, w skład której wchodzi nie tylko odszukanie optymalnego, zindywidualizowanego rozwiązania, ale także analiza zapisów umownych i wdrożenie ich w życiu gospodarczym.

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy.


+48 519 333 666