Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.

ZOSTAW KONTAKT

Jak mieć tańszy prąd dla firm?

Szczecin to dynamicznie rozwijające się miasto, o dużym potencjale biznesowym i przemysłowym. Nic zatem dziwnego, że wśród lokalnych przedsiębiorstw wzrasta zapotrzebowanie na dostawy energii elektrycznej. Rosnące ceny prądu mogą jednak wpłynąć negatywnie na rozwój przedsiębiorczości. Dlatego dla konkurencyjności firm tak ważna jest optymalizacja kosztów związanych z energią. Czy cena prądu może być niższa? Co zrobić, aby uzyskać najlepsze warunki od dostawcy energii? Sprawdź!

Co zrobić, aby płacić mniej za prąd dla firmy w Szczecinie?

Energia dla firmy w Szczecinie może być tańsza. Jak to osiągnąć? Zacznij od wprowadzenia podstawowych zmian w swoim przedsiębiorstwie. Na początek przeprowadź audyt i zidentyfikuj obszary, w których możesz poprawić efektywność energetyczną zakładu. Zainwestuj w energooszczędne oświetlenie LED i automatyczne systemy, takie jak czujniki ruchu włączające światło w korytarzu, toalecie czy kuchni pracowniczej. Sprawdź firmowe maszyny i urządzenia – kilkunastoletnie sprzęty mogą pobierać dużo prądu, w związku z czym wymiana ich na nowe może być ekonomiczniejszym rozwiązaniem. Postaw na dobrą izolację termiczną budynku i zadbaj o to, aby zawsze wyłączać nieaktywne urządzenia.

Energia elektryczna jest powszechnie wykorzystywana w przedsiębiorstwach do chłodzenia, oświetlania czy obsługi sprzętu. W związku z tym zmniejszenie zużycia prądu poprzez wprowadzenie wspomnianych zmian bywa symboliczne, a niekiedy nawet niemożliwe. Aby zoptymalizować wydatki, można samodzielnie wytwarzać prąd dla firmy w Szczecinie. Jak to zrobić?

Aby mieć tańszy prąd dla firm, najlepiej zainwestować w odnawialne źródła energii, w tym zwłaszcza instalację fotowoltaiczną. To ekonomiczny i ekologiczny sposób na pozyskanie prądu z niewyczerpalnych źródeł, czyli słońca i wiatru. To również opcja przynosząca wiele korzyści wizerunkowych dla przedsiębiorstw. Pozwala budować image firmy jako marki troszczącej się o środowisko i wytwarzającej produkty czy usługi z wykorzystaniem tzw. zielonej energii.

Jednak montaż fotowoltaiki w Szczecinie nie zawsze jest możliwy ze względów logistycznych, technicznych i finansowych. W takiej sytuacji również możesz zapewnić sobie tańszą sprzedaż energii dla firm. Spróbuj negocjować z obecnym dostawcą energii elektrycznej. Miej jednak na uwadze, że rozmowy nie muszą zakończyć się renegocjacją umowy i obniżeniem stawek. Nie masz pewności, że dostawca prądu zgodzi się na Twoje warunki i zapewni tani prąd dla firmy. Jednak nawet w takiej sytuacji masz jeszcze inne opcje. Co zatem możesz zrobić?

Rozważ zmianę sprzedawcy energii elektrycznej dla firm w Szczecinie.

Jak wybrać najlepszego sprzedawcę energii w Szczecinie?

Dzięki zmianie dostawcy prądu możesz otrzymać atrakcyjne warunki umowy, a w efekcie płacić niższe rachunki za energię. Zacznij od analizy rynku i porównania ofert. Dokładnie przeanalizuj warunki umowy, sprawdź ceny energii elektrycznej i wysokość stałych opłat. Aby mieć pewność podjęcia najlepszej decyzji, skorzystaj z pomocy ekspertów. Doświadczeni specjaliści z Eco dla Biznesu świadczą usługi doradztwa dla przedsiębiorców ze Szczecina. Firma od lat pomaga Klientom w zapewnieniu niezależności i bezpieczeństwa energetycznego przy jednoczesnych niskich cenach za prąd. Dzięki temu firmy generują realne oszczędności sięgające nawet kilkunastu procent, które mogą przeznaczyć na dalszy rozwój działalności. Eco dla Biznesu od lat propaguje również ideę zielonej energii.

Tani prąd dla firm z Eco dla Biznesu

Dzięki zmianie sprzedawcy prądu i poradom specjalistów z Eco dla Biznesu możesz obniżyć rachunki za energię elektryczną w przedsiębiorstwie. Różne rozwiązania proponowane przez doradców pozwolą Ci dostosować model zakupu prądu do potrzeb Twojego zakładu. Oferta Zielona energia dla firm ze Szczecina bazuje wyłącznie na energii pozyskiwanej z OZE. Jej ekologiczne pochodzenie jest potwierdzone certyfikatem z TGE. Pozwala również zyskać gwarancję stałej ceny nawet przez 5 lat.

Oferta SPOT bazuje z kolei na zakupie energii po cenach rynkowych przez zawieranie transakcji krótkoterminowych. Rozwiązanie to pozwala zoptymalizować koszty firmowe. Ceny są wyliczane automatycznie, zatem nie wymagają monitorowania ani ponoszenia ryzyka, że zakup nastąpi w nieodpowiednim momencie.

Stała cena pozwala natomiast nawet na 5 lat niezmiennego obowiązywania indywidualnie określonych warunków finansowych. To idealne rozwiązanie, gdy zależy Ci na stabilnej, pewnej współpracy i możliwości długoterminowego zaplanowania wydatków firmowych.

Chcesz mieć tani prąd dla firm? To łatwiejsze niż myślisz. Dzięki profesjonalnym poradom i ofercie firmy Eco dla Biznesu możesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej w Szczecinie i w ten sposób obniżyć rachunki za prąd. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele możesz zaoszczędzić na rachunkach za energię.

SPRAWDŹ CENĘ

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.