ECO DLA BIZNESU

POZNAJMY SIĘ

ZASZCZEPIAMY ZIELONĄ ENERGIĘ

Zajmujemy się doradztwem energetycznym. Stawiamy na niezależność i bezpieczeństwo energetyczne naszych Klientów. Generujemy realne oszczędności, a przy tym zaszczepiamy ideę zielonej energii.

Przejście z czarnej na zieloną energię to podróż, w którą warto wyruszyć już dziś. Wyobraź sobie, jak ta podróż zmieni otaczający nas świat i nas samych.

Zaczerpnijmy inspirację i energię z natury. Stwórzmy nową rzeczywistość, w której bezpiecznie można wziąć głęboki oddech. Zróbmy to dla siebie i przyszłych pokoleń.

 

ZMIERZAMY KU PRZYSZŁOŚCI

W naszej pracy dotarliśmy do kolejnego ważnego etapu na naszej drodze – odnowiliśmy i odświeżyliśmy markę Eco dla Biznesu. Nowym logo chcemy dobitnie podkreślić charakter naszej działalności oraz kierunek przyszłych działań.

ENERGIA JEST DOBRA Z NATURY

Uważamy, że energia jest dobra z natury i dlatego zwracamy się ku niej. Zielona energia to coś więcej niż fotowoltaika czy energia z certyfikatem pochodzenia. Energia to ogromny skarb – dzięki niej możemy się rozwijać. Jej ujarzmienie sprawiło, że jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Ale musimy pozyskiwać ją rozważnie. Dlatego rezygnujemy z paliw kopalnych.  Inwestujemy w energię, która jest dobra z natury. Zaszczepiamy ją i dzielimy się nią.

NASZE PASJE

DANIEL BEWLEY

Sponsorujemy Daniela Bewley brytyjskiego żużlowca, zawodnika WTS-u Sparty Wrocław. Jedenego z najlepszych debiutantów w historii w SGP.

WTS SPARTA WROCŁAW

Jesteśmy Sponsorem Premium WTS Sparty Wrocław – Drużynowowego Mistrza Polski 2021 w żużlu.

ARKADY FIEDLER

Z Arkadym Fiedlerem wiele razy było już nam #PoDrodze. To zmotoryzowany podróżnik i promotor elektromobilności, pisarz i twórca filmów podróżniczych.

POROZMAWIAJMY

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy.

ECO DLA BIZNESU SP. Z O.O.
NIP: 8992873510
Ołtaszyńska 92C/9
53-034 Wrocław

Zawsze w kontakcie
infolinia czynna: pn.-pt.
w godzinach: 8.00 – 16.00
+48 519 333 666
ecodlabiznesu@ecodlabiznesu.pl

O nas

 • Poznaj nas bliżej.
  Dowiedz się co nami kieruje? Jakie wartości nas napędzają i jak postrzegamy świat energii?

 • Rozwiń skrzydła.
  Realizuj swoje marzenia na rynku energetycznym.

Sponsorujemy

 • WTS Sparta Wrocław
  Energia i gaz napędza biznes…bez hamulców. Jesteśmy sponsorem premium klubu od 2021 roku. Zobacz unikalne zdjęcia z meczy.

 • Dan Bewley
  Młody, ambitny i obiecujący zawodnik. Wspieramy Dana w Speedway Grand Prix od 2022 roku. Zobacz unikalne zdjęcia z SGP.

 • Arkady Fiedler
  Pasjonat motoryzacji, podróży i ekologii. Śledź z nami jego podróże autami elektrycznymi, hybrydowymi oraz kultową już Zieloną Bestią, czyli Fiatem 126p.

Copyright © 2023 – Eco dla Biznesu Sp. z o.o. – Tańszy prąd dla mały i dużych przedsiębiorstw