TAŃSZY GAZ DLA FIRM

MAŁYCH I DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW

CZY GAZ ZIEMNY DLA FIRM MOŻE BYĆ TAŃSZY?

TAK! Obniżenie kosztów działalności to jedno z podstawowych wyzwań stojących przed współczesnymi przedsiębiorstwami. Oszczędności można osiągnąć w wielu miejscach: transporcie, logistyce, polityce personalnej czy zaopatrzeniu w ciepło.

Eco dla Biznesu to zaufany partner, który podejmie się kompleksowego wyboru najkorzystniejszej oferty na gaz dla firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma jednego, najtańszego sprzedawcy. Każdą propozycję należy indywidualnie sprawdzić w warunkach działania danego przedsiębiorstwa.

Rynek zmienia się bardzo dynamicznie. Najlepsze rozwiązania sprzed pięciu lat, dzisiaj zostały prawdopodobnie zamienione przez inne. Pozostawienie umowy bez zmian powoduje realne straty, nawet na poziomie kilkudziesięciu procent w skali roku.

Niezależnie czy wykorzystujemy gaz dla firm do ogrzewania pomieszczeń, ogrzewania wody, do kuchenek czy innych urządzeń, zmiana dotychczasowej umowy może okazać się idealnym rozwiązaniem dla naszego portfela.

NASZA OFERTA

INDYWIDUALNE WARUNKI CENOWE

Gaz ziemny dla firm - indywidualna wycena - Eco dla Biznesu

Oferta pozwala na zabezpieczenie dostaw paliwa gazowego według indywidualnie określonych warunków cenowych. Dla Klienta dostępne są dwa modele zakupowe.

Model 1
Bazuje na stałej cenie dostaw z gwarancją niezmienności nawet do 2026 roku. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które oczekują przewidywalnego i długoterminowego planowania finansowego.

Model 2
To model zakupu paliwa gazowego oparty o transze miesięczne lub kwartalne. Gwarantuje on firmom aktywny, rynkowy udział w kontraktacji gazu ziemnego.

Oba modele zapewniają:

check icon gwarancję realizacji umowy
check icon transparentne warunki zakupu gazu nawet do 2026 r.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

TAŃSZY GAZ DLA FIRM – TO MOŻLIWE

Gaz ziemny dla firm to jeden z podstawowych surowców energetycznych wykorzystywanych w Polsce. Przeznaczony jest do celów grzewczych zarówno w instalacjach biurowych jak i przemysłowych.

Główną zaletą stosowania błękitnego paliwa jest właściwie bezobsługowe otrzymywanie ciepła. Komfort to jednak nie jedyna zaleta produktu jakim jest gaz dla firm. Przy jego spalaniu nie powstają emisje zanieczyszczeń w postaci pyłów. Dodatkowo wydziela się znacznie mniej dwutlenku węgla niż w przypadku tradycyjnych metod ogrzewania obiektu.

Wykorzystywanie tego surowca to także pośrednie korzyści dla środowiska. Jego transport odbywa się dzięki sieci gazociągów. Oznacza to, że do dystrybuowania nie wykorzystuje się transportu samochodowego ani kolejowego. To owocuje kolejnym ograniczeniem emisji zanieczyszczeń do środowiska.

Wszystko to sprawia, że wykorzystanie gazu ziemnego dla firm należy rozpatrywać jako przejaw polityki proekologicznej i podstawę budowania wizerunku marki przyjaznej środowisku.

ZMIANA SPRZEDAWCY GAZU

Kompleksowa usługa to gwarancja bezpieczeństwa i stabilności

Eco dla Biznesu działa elastycznie i profesjonalnie. Obsługuje małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Proces zmiany dostawcy produktu, jakim jest gaz ziemny dla firmy, rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu bieżącego zużycia. Na podstawie uzyskanych wyników tworzona jest analiza SWOT ofert dostępnych na rynku, w oparciu o którą rekomendowane jest rozwiązanie optymalne.

Na tym nie kończy się udział Eco dla Biznesu. Firma dba o poprawną realizację kontraktu, mając na uwadze szczególną troskę o jego parametry jakościowe.

Dzięki temu właściciele przedsiębiorstw mają pewność stabilności opłat, zdefiniowanych na minimalnym poziomie. Korzystając z usług Eco dla Biznesu na gaz dla firm, uzyskują Państwo komfort, bezpieczeństwo i spokój. Wszelkie, wielogodzinne i kosztowne formalności, wykonują doradcy z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym.

Dobra energia to kwestia wyboru
– zmień sprzedawcę z nami.

JAK CIESZYĆ SIĘ DOBRĄ ENERGIĄ?

WYBIERZ OFERTĘ

Przeprowadzimy pełną analizę bieżącej sytuacji. Dobierzemy optymalne rozwiązanie gwarantujące realne oszczędności.

FORMALNOŚCI ZOSTAW NAM

Przygotujemy czytelną i bezpieczną umowę. Szybko i skutecznie wdrożymy ją w życie.

CIESZ SIĘ OSZCZĘDNOŚCIAMI

Ciesz się stabilną sytuacją energetyczną i bezpieczeństwem finansowym oraz stabilnym i sprawdzonym partnerem.

POROZMAWIAJMY

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy.


Copyright © 2023 – Eco dla Biznesu Sp. z o.o. – Tańszy prąd dla mały i dużych przedsiębiorstw