Now Loading

Tańszy gaz dla firm

Strona główna » Gaz dla biznesu

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy.


Tańszy Gaz dla firm – to możliwe.

Gaz ziemny dla firm to jeden z podstawowych surowców energetycznych wykorzystywanych w Polsce. Przeznaczony jest do celów grzewczych zarówno w instalacjach biurowych, jak i przemysłowych. Główną zaletą stosowania błękitnego paliwa jest właściwie bezobsługowe otrzymywanie ciepła. Komfort to jednak nie jedyna zaleta produktu, jakim jest gaz dla firm. Przy jego spalaniu nie powstają emisje zanieczyszczeń w postaci pyłów. Dodatkowo wydziela się znacznie mniej dwutlenku węgla niż w przypadku tradycyjnych metod ogrzewania obiektu. Wykorzystywanie tego surowca to także pośrednie korzyści dla środowiska. Jego transport odbywa się dzięki sieci gazociągów. Oznacza to, że do dystrybuowania nie wykorzystuje się transportu samochodowego ani kolejowego. To owocuje kolejnym ograniczeniem emisji zanieczyszczeń do środowiska. Wszystko to sprawia, że wykorzystanie gazu ziemnego dla firm należy rozpatrywać jako przejaw polityki proekologicznej i podstawę budowania wizerunku marki przyjaznej środowisku.

Indywidualne warunki cenowe

Oferta pozwala na zabezpieczenie dostaw paliwa gazowego według indywidualnie określonych warunków cenowych nawet do 2025 roku. 

Korzyści:

 • jednorazowe ustalenie warunków zakupu paliwa gazowego na całkowite zapotrzebowanie
 • proste zarządzanie wydatkami firmowymi

Oferta dla:

 • małych i średnich przedsiębiorstw
 • przedsiębiorców przemysłowych
 • odbiorców ceniących bezpieczeństwo

Jak cieszyć się dobrą energią?

Wybierz ofertę

Zapewniamy:

 • analizę SWOT ofert na rynku
 • optymalnie dobrany produkt
 • realne oszczędności

Formalności zostaw nam

Zapewniamy:

 • czytelną i bezpieczną umowę
 • gwarancję stałej ceny nawet do 5 lat
 • uczciwe zasady współpracy
 • skuteczne wdrożenie umowy w życie

Ciesz się oszczędnościami

oraz:

 • stabilną sytuacją energetyczną
 • bezpieczeństwem finansowym
 • sprawdzonym partnerem w biznesie

Gaz dla firmy – różne warunki dostarczania

Na rynku dostępny jest cały wachlarz różnorodnych ofert dostawy na gaz dla firm. W zależności od konkretnego rozwiązania ceny mogą różnić się znacząco. Z czego to wynika?

Czy gaz ziemny dla firm może być tańszy?

Obniżenie kosztów działalności to jedno z podstawowych wyzwań stojących przed współczesnymi przedsiębiorstwami. Oszczędności można osiągnąć w wielu miejscach: transporcie, logistyce, polityce personalnej czy zaopatrzeniu w ciepło. Eco dla Biznesu to zaufany partner, który podejmie się kompleksowego wyboru najkorzystniejszej oferty na gaz dla firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma jednego, najtańszego sprzedawcy. Każdą propozycję należy indywidualnie sprawdzić w warunkach działania danego przedsiębiorstwa. Rynek zmienia się bardzo dynamicznie. Najlepsze rozwiązania sprzed pięciu lat, dzisiaj zostały prawdopodobnie zamienione przez inne. Pozostawienie umowy bez zmian powoduje realne straty, nawet na poziomie kilkudziesięciu procent w skali roku. Niezależnie czy wykorzystujemy gaz dla firm do ogrzewania pomieszczeń, ogrzewania wody, do kuchenek czy innych urządzeń, zmiana dotychczasowej umowy może okazać się idealnym rozwiązaniem dla naszego portfela.

Kompleksowa usługa to gwarancja bezpieczeństwa i stabilności

Eco dla Biznesu działa elastycznie i profesjonalnie. Obsługuje zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i większe spółki z różnych branż. Proces zmiany dostawcy produktu, jakim jest gaz ziemny dla firmy, rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu bieżącego zużycia. Na podstawie uzyskanych wyników tworzona jest analiza SWOT ofert dostępnych na rynku, w oparciu o którą rekomendowane jest rozwiązanie optymalne. Na tym nie kończy się udział Eco dla Biznesu. Firma negocjuje i weryfikuje przedstawioną umowę, zdobywa gwarancję stałej ceny na gaz dla firm, a finalnie zabiega o skuteczne wdrożenie zapisów w życie. Dbamy o to, by parametry jakościowe nowego rozwiązania nie odbiegały od dotychczasowej praktyki. Dzięki temu właściciele przedsiębiorstw mają pewność stabilności opłat, zdefiniowanych na minimalnym poziomie. Korzystając z usług Eco dla Biznesu na gaz dla firm, uzyskują Państwo komfort, bezpieczeństwo i spokój. Wszelkie, wielogodzinne i kosztowne formalności, wykonują doradcy z olbrzymim doświadczeniem na rynku nowych technologii, którzy wiedzą jak wynegocjować preferencyjne warunki dostawy produktu energetycznego, jakim jest gaz dla firmy.

Gaz na naszym blogu

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy.


+48 519 333 666