TAŃSZY GAZ DLA FIRM

MAŁYCH I DUŻYCH PRZEDSIĘBIORSTW

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.

ZOSTAW KONTAKT

CZY GAZ ZIEMNY DLA FIRM MOŻE BYĆ TAŃSZY?

TAK! Obniżenie kosztów działalności to jedno z podstawowych wyzwań stojących przed współczesnymi przedsiębiorstwami. Oszczędności można osiągnąć w wielu miejscach: transporcie, logistyce, polityce personalnej czy zaopatrzeniu w ciepło.

Eco dla Biznesu to zaufany partner, który podejmie się kompleksowego wyboru najkorzystniejszej oferty na gaz dla firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma jednego, najtańszego sprzedawcy. Każdą propozycję należy indywidualnie sprawdzić w warunkach działania danego przedsiębiorstwa.

Rynek zmienia się bardzo dynamicznie. Najlepsze rozwiązania na gaz dla przedsiębiorców sprzed pięciu lat, dzisiaj zostały prawdopodobnie zamienione przez inne. Pozostawienie umowy bez zmian powoduje realne straty, nawet na poziomie kilkudziesięciu procent w skali roku.

Niezależnie czy wykorzystujemy gaz dla firm do ogrzewania pomieszczeń, ogrzewania wody, do kuchenek czy innych urządzeń, zmiana dotychczasowej umowy może okazać się idealnym rozwiązaniem dla naszego portfela.

NASZA OFERTA

INDYWIDUALNE WARUNKI CENOWE NA GAZ DLA BIZNESU

Gaz ziemny dla firm - indywidualna wycena - Eco dla Biznesu

Oferta pozwala na zabezpieczenie dostaw gazu dla biznesu według indywidualnie określonych warunków cenowych. Dla Klienta dostępne są dwa modele zakupowe.

Model 1

Sprzedaż gazu dla firm bazuje na stałej cenie dostaw z gwarancją niezmienności nawet do 2026 roku. Jest to idealne rozwiązanie dla podmiotów, które oczekują przewidywalnego i długoterminowego planowania finansowego.

Model 2

To model zakupu gazu dla firmy oparty o transze miesięczne lub kwartalne. Gwarantuje on przedsiębiorcom aktywny, rynkowy udział w kontraktacji gazu ziemnego.

Oba modele zapewniają:

  check icon gwarancję realizacji umowy
  check icon transparentne warunki zakupu gazu ziemnego dla firm nawet do 2026 r.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

TAŃSZY GAZ DLA FIRM – TO MOŻLIWE

Gaz ziemny dla firm to jeden z podstawowych surowców energetycznych wykorzystywanych w Polsce. Przeznaczony jest do celów grzewczych zarówno w instalacjach biurowych, jak i przemysłowych.

Główną zaletą stosowania błękitnego paliwa jest właściwie bezobsługowe otrzymywanie ciepła. Komfort to jednak niejedyna zaleta produktu, jakim jest gaz dla firm. Przy jego spalaniu nie powstają emisje zanieczyszczeń w postaci pyłów. Dodatkowo wydziela się znacznie mniej dwutlenku węgla niż w przypadku tradycyjnych metod ogrzewania obiektu.

Wykorzystywanie tego surowca to także pośrednie korzyści dla środowiska. Jego transport odbywa się dzięki sieci gazociągów. Oznacza to, że do dystrybuowania nie wykorzystuje się transportu samochodowego ani kolejowego. To owocuje kolejnym ograniczeniem emisji zanieczyszczeń do środowiska.

Wszystko to sprawia, że wykorzystanie gazu ziemnego dla firm należy rozpatrywać jako przejaw polityki proekologicznej i podstawę budowania wizerunku marki przyjaznej środowisku.

ZMIANA SPRZEDAWCY GAZU

Kompleksowa usługa to gwarancja bezpieczeństwa i stabilności

Jak znaleźć najtańszy gaz dla firm? Nie jest to proste. Szczególnie jeśli jesteśmy dużym konsumentem. Na rynku brak jest jednego rankingu, który agregowałby propozycje większości sprzedawców. Nie ma zatem możliwości, aby łatwo i szybko porównać stawki za gaz dla firm z dużym zużyciem. Zawarcie umowy wymaga w tym wypadku podjęcia negocjacji. Ma to swoje zalety, ale niewątpliwie kosztować będzie sporo czasu i jest obarczone ryzykiem zakupu gazu dla biznesu po cenach zawyżonych. Warto pamiętać, że dobra oferta to taka, która proponuje:

 • sprzedaż gazu dla firm z niskimi opłatami stałymi i zmiennymi,
 • stałą cenę lub możliwość zakupu transzowego,
 • optymalny okres umowy,
 • zindywidualizowaną obsługę klienta.

Właśnie dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Eco dla Biznesu działa elastycznie i profesjonalnie. Obsługuje małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Proces zmiany dostawcy produktu, jakim jest gaz ziemny dla firm, rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu bieżącego zużycia. Na podstawie uzyskanych wyników tworzona jest analiza SWOT ofert dostępnych na rynku, w oparciu o którą rekomendowane jest rozwiązanie optymalne.

Na tym nie kończy się udział Eco dla Biznesu. Firma dba o poprawną realizację kontraktu, mając na uwadze szczególną troskę o jego parametry jakościowe. Korzystając z naszej oferty, zyskują Państwo nie tylko tani gaz dla firm, ale też bezpieczeństwo energetyczne w dłuższej perspektywie.

Analizy ekonomiczne pokazują, że pewność stabilności opłat zdefiniowanych na minimalnym poziomie, pozwala lepiej równoważyć budżet i przygotowywać środki inwestycyjne. Korzystając z usług Eco dla Biznesu na gaz dla firm, uzyskują Państwo komfort, spokój i fundament pod dalszy rozwój. Wszelkie, wielogodzinne i kosztowne formalności, wykonują doradcy z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym.

Dlaczego warto zakontraktować gaz dla przedsiębiorców właśnie teraz?

Najtańszy dostawca gazu ziemnego oferuje dzisiaj stawki blisko dwukrotnie wyższe niż przed pandemią. Brzmi to źle, ale w rzeczywistości tak nie jest. Holenderskie miesięczne kontrakty terminowe, które stanowią europejski punkt odniesienia dla cen gazu dla firm, w październiku 2022 roku oscylowały wokół 300 euro za megawatogodzinę. Dzisiaj jest to blisko 10-krotnie mniej. Jeśli spojrzeć w przyszłość, wiele wskazuje na to, że taniej już nie będzie. Wręcz przeciwnie. Prognozy kolejnej zimy dla Europy Środkowo-Wschodniej są umiarkowane. Liczba dni z temperaturą średnią dobową < 0°C ma być zbliżona to tej sprzed roku. Oznacza to, że wzrosty na rynku są praktycznie przesądzone. Dodatkowo na dynamikę rynku wpływają decyzje polityczne, które zawsze trudno przewidzieć. Właśnie dlatego warto już teraz poszukać wiarygodnego sprzedawcę gazu ziemnego. Zmiana umowy w okresie wiosenno-jesiennym z gwarancją stałej ceny to dodatkowa szansa na oszczędności. Dobrym pomysłem jest także kontakt z Eco dla Biznesu w szczycie sezonu grzewczego. Dzięki dogłębnej znajomości rynku będziemy w stanie zaproponować gaz dla firm po cenach niższych niż konkurencja.

Gaz ziemny dla dużych przedsiębiorstw vs oferta dla MŚP

Konsumenci gazu ziemnego dla dużych przedsiębiorstw mają szersze pole do negocjacji. Sprzedawcy uzależniają swoją cenę od wielkości zakupów. Im zatem konsumpcja będzie bardziej okazała, tym cena propozycji będzie korzystniejsza. Jeśli do tego uda się odnaleźć najtańszego dostawcę gazu, firma uzyskuje realną przewagę nad konkurencją. Kontrakty dla mniejszych odbiorców są zazwyczaj znormalizowane. Ma to swoje zalety, ale przy dłuższej umowie może się okazać przysłowiowym ‘gwoździem do trumny’. To kolejny powód, by zwrócić się z prośbą o pomoc do Eco dla Biznesu. Nasza oferta na gaz dla małych firm zawiera opcję stałej ceny lub zakupów transzowych. W ten sposób także przedsiębiorcy z sektora MŚP mogą aktywnie wyszukiwać nadarzające się okazje i czerpać korzyści z niższych opłat operacyjnych.

Twoje korzyści z zakupu gazu ziemnego dla firm od Eco dla Biznesu

Tańszy gaz dla firm jest możliwy praktycznie w każdym wypadku. To bardzo dobra informacja dla wszystkich firm, które chcą zrównoważyć swój budżet w okresie wysokiej inflacji oraz spadku wydatków konsumpcyjnych mieszkańców Polski. Podejmując współpracę z Eco dla Biznesu, zyskują Państwo:

 • pełne dopasowanie oferty do swoich potrzeb,
 • niższe stawki gazu dla firmy i transparentność porozumienia,
 • stabilność dostaw,
 • eksperckie wsparcie na każdym etapie zmiany umowy,
 • pomoc w okresie trwania nowego kontraktu,
 • realny fundament do budowania marki przyjaznej dla środowiska.

Każdy dzień pozostawiania sytuacji bez zmian to straty dla Państwa biznesu. W perspektywie długookresowej mogą one okazać się wyjątkowo kosztowne. Bądźcie czujni, by konkurencja nie zabrała Państwa udziałów w rynku. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z ofertą na tani gaz dla firm od Eco dla Biznesu!

Dobra energia to kwestia wyboru
– zmień sprzedawcę z nami.

JAK CIESZYĆ SIĘ DOBRĄ ENERGIĄ?

WYBIERZ OFERTĘ

Przeprowadzimy pełną analizę bieżącej sytuacji. Dobierzemy optymalne rozwiązanie gwarantujące realne oszczędności.

FORMALNOŚCI ZOSTAW NAM

Przygotujemy czytelną i bezpieczną umowę. Szybko i skutecznie wdrożymy ją w życie.

CIESZ SIĘ OSZCZĘDNOŚCIAMI

Ciesz się stabilną sytuacją energetyczną i bezpieczeństwem finansowym oraz stabilnym i sprawdzonym partnerem.

SPRAWDŹ CENĘ

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.


Copyright © 2023 – Eco dla Biznesu Sp. z o.o. – Tańszy prąd dla mały i dużych przedsiębiorstw