Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.

ZOSTAW KONTAKT

Czy tani prąd dla firm jest możliwy?

Energia elektryczna stanowi znaczącą pozycję w budżecie operacyjnym wielu firm z Gdyni. Rosnące ceny prądu na rynku sprawiają, że pozycja ta coraz mocniej doskwiera przedsiębiorcom. Zmieniające się realia rynkowe utrudniają kontrolę wydatków, co z kolei przekłada się na mniejszą konkurencyjność i wydajność biznesu. Czy cena prądu może być niższa? Tak! Dzięki nowemu dostawcy energii i wprowadzeniu w firmie kilku prostych zmian można zwiększyć firmowe oszczędności. Sprawdź, co zrobić, aby energia dla firmy w Gdyni była tańsza.

Jak uzyskać tani prąd dla firmy w Gdyni? Sprawdzone sposoby

Mniejsze wydatki na energię elektryczną to większe środki na rozwój innych obszarów związanych z działalnością firmy. Jak płacić mniej za prąd dla firm w Gdyni? Istnieje kilka sposobów.

Zacznij od zmniejszenia zapotrzebowania przedsiębiorstwa na energię. Monitoruj zużycie prądu, aby zwiększyć efektywność energetyczną firmy. Liczniki energii i szczegółowy audyt pomogą Ci precyzyjnie określić zużycie prądu w poszczególnych działach i częściach zakładu. Wykorzystuj w maksymalny sposób naturalne źródła światła, aby zmniejszyć konieczność używania lamp i żarówek.

Nie zostawiaj sprzętów i maszyn w trybie gotowości, zainstaluj systemy automatyki budynkowej (np. oświetlenie czujnikami ruchu na korytarzu czy w łazience), a także wymień oświetlenie na energooszczędne. Zrób przegląd zasobów sprzętowych w firmie – urządzenia liczące sobie wiele lat mogą zużywać dużo prądu i w związku z tym bardziej opłacalna może stać się ich wymiana na nowe modele.

Jak płacić niższe rachunki za prąd w Gdyni?

Przedstawione wskazówki pozwolą w pewnym stopniu obniżyć rachunki za prąd dla firm w Gdyni. Największe oszczędności dla przedsiębiorców można jednak uzyskać dzięki:

  • zamontowaniu odnawialnych źródeł energii,
  • negocjacjom z obecnym dostawcą oferującym sprzedaż energii dla firm z Gdyni,
  • zmianie dostawcy prądu.

Które z tych rozwiązań wybrać? Przeanalizujmy je po kolei.

Zamontowanie odnawialnych źródeł energii, na przykład fotowoltaiki generującej energię ze słońca, to wyjątkowo skuteczny sposób na obniżenie rachunków za prąd dla firmy. Słońce stanowi nieograniczone i właściwie darmowe źródło energii, pozwalające na wytwarzanie prądu przez cały rok. Nie zawsze jednak montaż instalacji fotowoltaicznej na terenie przedsiębiorstwa jest możliwy ze względów technicznych czy finansowych – inwestycja ta, choć zwraca się po pewnym czasie, jest na początku dość kosztowna.

Drugim sposobem na obniżenie rachunków mogą być negocjacje z obecnym sprzedawcą prądu. Jako przedsiębiorca i klient możesz porozmawiać z dostawcą, przedstawiając mu swoje warunki i oczekiwania. Czy jednak dostawca prądu je spełni i przedstawi satysfakcjonującą ofertę? Trudno powiedzieć – należy liczyć się z tym, że nowe warunki nie będą dla Ciebie tak korzystne, jak chciałbyś.

Dlatego alternatywnym, a jednocześnie najskuteczniejszym sposobem, jest zmiana sprzedawcy energii elektrycznej dla firm w Gdyni – najlepiej na takiego, który oferuje energię pozyskiwaną z OZE.

Tani prąd dla firmy? Wybierz Eco dla Biznesu

Pochodzenie energii ma znaczenie – nie tylko dla portfela, ale też dla wizerunku marki. Konsumenci coraz bardziej cenią przedsiębiorstwa korzystające z tzw. zielonej energii i chętnie sięgają po produkty i usługi wytwarzane w sposób zrównoważony. Prąd dla firm z Gdyni pochodzący z odnawialnych źródeł energii jest ekologiczny, bezpieczny, niedrogi, a przy tym pożądany wizerunkowo.

Dlatego już dziś każdy przedsiębiorca powinien pomyśleć o tym, jak zapewnić sobie czysty, tani prąd dla firmy. Jeśli nie ma możliwości zbudowania instalacji fotowoltaicznej czy turbiny wiatrowej, warta rozważenia jest opcja zmiany sprzedawcy prądu dla firmy. Gdynia oferuje różne możliwości w tym zakresie, a jedną z najciekawszych proponuje firma Eco dla Biznesu. Co wyróżnia jej usługi?

Eco dla Biznesu przygotowała dla klientów szereg rozwiązań pozwalających na wybór optymalnego modelu zakupu energii. Gwarantuje stałe, jasno określone warunki, dzięki którym zabezpieczysz przyszłość mediów w Twoim biznesie. Oferuje różne rozwiązania, które można dostosować do potrzeb przedsiębiorstwa.

Wybierając ofertę SPOT, kupujesz energię przez transakcje krótkoterminowe po cenach rynkowych. W ten sposób optymalizujesz koszty zużywanego prądu i eliminujesz ryzyko podjęcia decyzji zakupowej w niewłaściwym momencie. Automatycznie wyliczane ceny pozwalają też wykluczyć konieczność monitorowania giełdy.

Decydując się na ofertę Stała cena, zyskujesz gwarancję stałych warunków cenowych przez okres nawet 5 lat! Nie musisz przejmować się zmieniającymi się cenami na rynku. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którym zależy na stabilnych i przewidywalnych warunkach współpracy. W tej opcji cena jest ustalana indywidualnie dla klienta.

Dla przedsiębiorców z Gdyni, którym zależy na atrakcyjnej cenie i ekologiczności, Eco dla Biznesu proponuje Zieloną energię. To oferta energii elektrycznej dla firm, pozyskanej w 100% z OZE, co gwarantuje certyfikat z TGE. Wybierając Zieloną energię, zyskujesz pewność stałej ceny przez okres nawet 5 lat. Dzięki temu eliminujesz też ślad węglowy i kreujesz wizerunek swojej firmy jako marki ekologicznej, dla której troska o środowisko jest ważna.

Nie wiesz, na jaką ofertę dla przedsiębiorstw się zdecydować? Specjaliści z Eco dla Biznesu pomogą Ci w wyborze rozwiązania najlepiej odpowiadającego potrzebom Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami i ciesz się niższymi rachunkami za prąd.

SPRAWDŹ CENĘ

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.