WTS SPARTA WROCŁAW

SPEEDWAY PARTNER WTS SPARTA WROCŁAW

25 stycznia 2021, kiedy z powodu pandemii wydarzenia sportowe z udziałem kibiców stały jeszcze pod znakiem zapytania, podpisaliśmy umowę sponsorską z klubem WTS Sparta Wrocław. Wtedy nikt z nas nie spodziewał się takiego sukcesu. Wiadomo, że jako fani sportu marzyliśmy o tytule mistrza dla naszego ukochanego klubu, ale wiara i marzenia to nie wszystko.

Kiedy wreszcie udostępniono stadiony dla Kibiców, wspólne wyjścia na mecze Spartan pokazały jak potężna jest więź między kibicami a sportowcami. Dumni po zwycięstwie i wierni po porażce! To właśnie motto Kibiców Sparty widać i czuć w każdym z biegów.

Ta energia i rollercoaster emocji idealnie oddają ducha prawdziwego kibicowania. Zdarte gardła jeszcze przez kilka dni przypominają o tym co najważniejsze w życiu. Wsparcie, lojalność i wiara. Wiara w to, że to co robisz ma sens, a upór w dążeniu do celu jest podstawą sukcesu i prawdziwym motorem działań.

Z każdym meczem apetyt na sukces rósł i nie był on bezpodstawny. Ogrom pracy całego teamu Sparty oraz zaangażowanie kibiców stały się ogromną inspiracją dla nas wszystkich w Eco dla Biznesu.

Sponsor Premium

Żużel w wersji Eco

Rozmowa z Rafałem Kożuchem – współwłaścicielem Eco dla Biznesu, sponsorem Sparty Wrocław. Rozmowa była opublikowana w Tygodniku Żużlowym w numerze 6/2022 z dnia 1 lutego 2022.Rozmawia Tomasz Zalewa. Czytaj więcej…

WTS Sparta Wrocław - Drużynowy Mistrz Polski 2021

Energia i Gaz napędza biznes…bez hamulców.
Napędzamy biznesy polskich przedsiębiorców najlepiej dobranymi ofertami. Dzięki naszemu doświadczeniu w doradztwie energetycznymm, razem z właścicielami firm dojerzdżamy do mety wspólnie ciesząc się  ich zwycięstwem nad konkurencją.

Bartłomiej Olkowski

Eco dla Biznesu

Biznes, to sztuka inwestowania energii, czasu i pieniędzy. Znamy się na tym! Wiemy, ile energii potrzeba aby odnieść sukces! Dlatego dziś dzielimy się nią z zawodnikami i Kibicami WTS Sparty Wrocław. Wierzymy, że jest dobrem, które powraca tak jak tytuł Mistrza Polski 2021 do Wrocławia.

Rafał Kożuch

Eco dla Biznesu

FOTORELACJE

WTS 2021

Sezon 2021

 

WTS 2022

Sezon 2022

WTS 2023

Sezon 2023

NASZE PASJE

DANIEL BEWLEY

Sponsorujemy Daniela Bewley brytyjskiego żużlowca, zawodnika WTS-u Sparty Wrocław. Jedenego z najlepszych debiutantów w historii w SGP.

WTS SPARTA WROCŁAW

Jesteśmy Sponsorem Premium WTS Sparty Wrocław – Drużynowowego Mistrza Polski 2021 w żużlu.

ARKADY FIEDLER

Z Arkadym Fiedlerem wiele razy było już nam #PoDrodze. To zmotoryzowany podróżnik i promotor elektromobilności, pisarz i twórca filmów podróżniczych.

POROZMAWIAJMY

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy.

ECO DLA BIZNESU SP. Z O.O.
NIP: 8992873510
Ołtaszyńska 92C/9
53-034 Wrocław

Zawsze w kontakcie
infolinia czynna: pn.-pt.
w godzinach: 8.00 – 16.00
+48 519 333 666
ecodlabiznesu@ecodlabiznesu.pl

O nas

 • Poznaj nas bliżej.
  Dowiedz się co nami kieruje? Jakie wartości nas napędzają i jak postrzegamy świat energii?

 • Rozwiń skrzydła.
  Realizuj swoje marzenia na rynku energetycznym.

Sponsorujemy

 • WTS Sparta Wrocław
  Energia i gaz napędza biznes…bez hamulców. Jesteśmy sponsorem premium klubu od 2021 roku. Zobacz unikalne zdjęcia z meczy.

 • Dan Bewley
  Młody, ambitny i obiecujący zawodnik. Wspieramy Dana w Speedway Grand Prix od 2022 roku. Zobacz unikalne zdjęcia z SGP.

 • Arkady Fiedler
  Pasjonat motoryzacji, podróży i ekologii. Śledź z nami jego podróże autami elektrycznymi, hybrydowymi oraz kultową już Zieloną Bestią, czyli Fiatem 126p.

Copyright © 2023 – Eco dla Biznesu Sp. z o.o. – Tańszy prąd dla mały i dużych przedsiębiorstw