Now Loading

ECO DLA BIZNESU SPONSOREM DANIELA BEWLEY’a W SGP 2022

Z dumą informujemy, że pod koniec sierpnia 2022 roku  podjęliśmy decyzję o wsparciu Dana Bewlaya do końca sezonu w drodze o podium Grand Prix na Żużlu 2022. Od dwóch lat sponsorujemy WTS Sparta i uwielbiamy zawody żużlowe. I jak zapowiadaliśmy – chcemy przyczyniać się nie tylko do zespołowych sukcesów.

Daniel to młody Brytyjczyk, który swoją zawodową karierę postanowił połączyć z wrocławskim klubem. Mimo iż ma dopiero 23 lata już zaliczył kilka znaczących osiągnięć, w tym ostatnie zwycięstwa w Cardiff i we Wrocławiu. I nie spoczywa na laurach 🙂

Hart ducha tego młodego człowieka idealnie zgrywa się z charakterem Eco dla Biznesu. Umowę sponsoringu Daniela podpisaliśmy przed jego niezwykłym zwycięstwem na torze we Wrocławiu. Jednak już wtedy wiedzieliśmy, że nas nie zawiedzie, ponieważ nie poddaje się do samego końca i z każdym biegiem chce więcej.

Sukces Daniela to praca zespołowa, która opiera się na wspólnym zaufaniu, sympatii i ciężkiej pracy. Doświadczenie teamu, z którym współpracuje nasz młody zawodnik, przyniosło mu ostatni sukces i wierzymy, że powiedzie go do następnych.

Cieszymy się, że możemy wspierać zawodnika i jego team, który ceni te same wartości co my i czekamy na kolejny bieg Dana.

Może „firmowy” motor Eco dla Biznesu z lat 60., na którym zrobiliśmy Danowi zdjęcie, nie powiezie go na podium, ale mamy nadzieję, że nasze wsparcie już tak. Jak sam mówił: „Po Cardiff ludzie mówili mi, żebym czerpał radość z tego zwycięstwa. Czerpałem, ale nie zamierzałem cieszyć się tym triumfem do końca sezonu. Chciałem pójść do przodu i dalej pracować” (wywiad dla Przeglądu Sportowego). Od teraz będziemy dzielić radość i pracę razem z Danielem.

Wizyta Dana Bewley’a w naszym biurze

Starty Dana Bewley’a w SGP 2022

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy.


+48 519 333 666