Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.

ZOSTAW KONTAKT

Tańszy prąd dla firm – czy to możliwe?

Wysokie ceny energii są coraz bardziej dotkliwe dla firm z Torunia. Uzależnienie polskiej gospodarki od węgla i wciąż kiepski stan infrastruktury przesyłowej sprawiają, że wzrostowy trend cenowy utrzyma się też w kolejnych latach. Czy można temu zaradzić? Tak, prąd dla firm może być tańszy. Sprawdź, jak to uzyskać.

Jak obniżyć ceny energii dla firm?

Cena prądu dla firmy z Torunia ujęta na fakturze wynika z kilku czynników. Na koszt energii składa się wartość zużycia pomnożona przez koszt energii i dystrybucji. Na finalną kwotę na fakturze dla przedsiębiorstw wpływają też inne składniki, takie jak opłata mocowa czy koszty handlowe, jednak zazwyczaj nie są one tak istotne dla końcowej sumy jak pozostałe składowe. Jak zatem zredukować wydatki i mieć tani prąd dla firmy w Toruniu? Jest na to kilka sposobów.

Przede wszystkim warto zmniejszyć zapotrzebowanie energetyczne zakładu, przy jednoczesnym utrzymaniu wydajności i tempa rozwoju biznesowego marki. Można to uzyskać dzięki zastosowaniu systemów automatyki budynkowej, np. oświetlenia z czujnikami ruchu, a także dopilnowanie, aby sprzęt biurowy i maszyny nie pozostawały w trybie gotowości. Wymień też oświetlenie na takie o wysokiej efektywności energetycznej oraz wykorzystuj naturalne źródła światła, zmniejszając potrzebę wykorzystywania światła sztucznego.

Wykonaj też przegląd sprzętu firmowego korzystającego z energii elektrycznej – kilkunastoletnia drukarka, klimatyzator, czajnik czy komputer pobierają znacznie więcej prądu niż nowoczesne, energooszczędne urządzenia. Dostosuj temperaturę w pomieszczeniach do potrzeb pracowników – część pokojów może być cieplejsza, a część chłodniejsza, w zależności od pracy realizowanej przez zespół.

Dzięki tym kilku prostym poradom zmniejszysz zużycie energii w przedsiębiorstwie. Co jeszcze możesz zrobić, aby obniżyć rachunki za prąd? Możesz zdecydować się na samodzielnie wytwarzanie energii z odnawialnych źródeł. Na szczególną uwagę zasługuje fotowoltaika dla biznesu, która pozwala na wytwarzanie energii dzięki słońcu. To niewyczerpane i właściwie bezpłatne źródło, dzięki czemu inwestycja w instalację fotowoltaiczną szybko się zwraca.

Nie zawsze jednak istnieją techniczne możliwości stworzenia takiej infrastruktury na terenie przedsiębiorstwa. W takiej sytuacji można spróbować negocjować z obecnym sprzedawcą energii, przedstawić mu swoje obiekcje i potrzeby w kwestii obniżenia cen i korzystania z alternatywnych źródeł energii. Czy jednak dostawca prądu z Torunia uwzględni te potrzeby? Należy liczyć się z tym, że prośba przedsiębiorcy spotka się z odmową albo zaproponowane przez dostawcę warunki okażą się niewystarczające.

Czy są więc inne sposoby na to, aby uzyskać niedrogi prąd dla firm w Toruniu? Tak – zastanów się nad zmianą sposobu poboru energii dla przedsiębiorców. W tym celu zakontraktuj dostarczanie niedrogiej energii od nowego dostawcy prądu. Sprawdź, jak to zrobić.

Sposób na tani prąd dla firm z Torunia – zmiana dostawcy

Rozważ zmianę sprzedawcy energii elektrycznej dla firm na takiego dostawcę, który zaproponuje Ci atrakcyjny cenowo pakiet, a najlepiej jeszcze prąd dla firmy pozyskiwany z OZE. To prosty i skuteczny sposób na to, aby w krótkim czasie odczuć istotną różnicę w rachunkach za energię elektryczną. Wybierając sprzedającego, porównaj oferty różnych firm, przeanalizuj warunki umowy i dokładne koszty. Aby mieć pewność podjęcia najlepszej decyzji dla Twojego biznesu, skorzystaj z porad specjalistów.

Z myślą o osobach zainteresowanych niższą ceną i lepszymi warunkami od sprzedawcy prądu w Toruniu, firma Eco dla Biznesu przygotowała szereg atrakcyjnych rozwiązań i fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej propozycji.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy Eco dla Biznesu?

Decydując się na zmianę dostawcy energii z pomocą specjalistów z firmy Eco dla Biznesu, zyskujesz tańszy prąd dla Twojego przedsiębiorstwa. Spółka zapewnia kompleksową ofertę i wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań dla biznesu. Proponuje kilka opcji dostosowanych do różnych potrzeb przedsiębiorców, w tym możliwość korzystania z energii pozyskiwanej ze źródeł odnawialnych.

  • Zielona Energia dla firmy to oferta prądu pozyskiwanego wyłącznie z OZE, potwierdzonego certyfikatem z TGE. Zapewnia stałą cenę nawet przez 5 lat. Pozwala nie tylko uzyskać korzystne ceny energii, ale też pomaga firmie budować wizerunek marki troszczącej się o środowisko i eliminującej ślad węglowy.
  • Oferta SPOT to sprzedaż energii dla firm w Toruniu po cenach rynkowych. Pozwala na optymalizację kosztów zużywanej energii przez zawieranie transakcji krótkoterminowych.
  • Opcja ceny gwarantowanej nawet przez 5 lat jest idealnym wyborem dla przedsiębiorców ceniących przewidywalne i jednoznaczne warunki współpracy. W ten sposób można zaplanować długoterminowe wydatki na energię w zakładzie.

Wybierając ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania oferowane przez Eco dla Biznesu, oszczędzasz pieniądze i jednocześnie poprawiasz wizerunek swojej firmy. Ofertę możesz modyfikować w zależności od zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. Sprawdź ją już teraz i ciesz się niższymi rachunkami dla Twojego biznesu.

SPRAWDŹ CENĘ

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.