Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.

ZOSTAW KONTAKT

Czy tani prąd dla firm jest możliwy?

Ostatnie lata przyniosły znaczne wzrosty kosztów energii dla przedsiębiorców z Bielska-Białej. Z czego one wynikają? Polska energetyka jest uzależniona od węgla, a ceny tego surowca rosną. Do tego dochodzi zwiększony popyt na energię, niewystarczająca infrastruktura po stronie magazynów energii czy spory koszt zakupu uprawnień do emisji CO2. To tylko kilka z głównych czynników sprawiających, że cena prądu jest wysoka i w najbliższych latach nie zanosi się na jej obniżenie. Czy zatem przedsiębiorcy są skazani na wysokie wydatki na energię elektryczną? Niekoniecznie. Wprowadzenie kilku istotnych modyfikacji w codziennym funkcjonowaniu biznesu, inwestycja w odnawialne źródła energii czy zmiana sprzedawcy energii elektrycznej dla firm pozwala obniżyć rachunki za prąd. Jak to zrobić? Sprawdź nasze propozycje, które pomogą Ci zmniejszyć wydatki za energię dla firmy.

Jak zaopatrzyć się w tani prąd dla firmy?

Wydatki na energię elektryczną to zwykle jeden z największych kosztów w przedsiębiorstwie. Prąd dla firmy w Bielsku-Białej wykorzystuje się do obsługi maszyn i urządzeń, oświetlania, chłodzenia i wielu innych czynności. Zmniejszenie zużycia energii może pomóc w obniżeniu rachunków za prąd. Ale w jaki sposób zmniejszyć zapotrzebowanie energetyczne bez konieczności ograniczenia wydajności i rozwoju biznesu?

Można wprowadzić kilka zmian w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. W tym celu warto przeprowadzić szczegółowy audyt i zidentyfikować obszary, w których zakład może poprawić swą efektywność energetyczną. Montaż oświetlenia energooszczędnego i włączającego się dzięki czujnikom ruchu, dobra izolacja termiczna budynku, wyłączanie nieaktywnych urządzeń i wymiana na nowe starych, nieefektywnych energetycznie sprzętów pomoże w zmniejszeniu zużycia energii. To z kolei przełoży się na niższe rachunki za prąd dla firm w Bielsku-Białej.

Tani prąd dla firm z OZE

Nie zawsze jednak zmniejszenie zapotrzebowania energetycznego w przedsiębiorstwie jest efektywnym rozwiązaniem i możliwym do zaadaptowania w każdej jednostce. W celu zoptymalizowania wydatków można samemu wytwarzać prąd dla firm w Bielsku-Białej. Jak to zrobić? Najlepiej postawić na odnawialne źródła energii, takie jak turbina wiatrowa czy fotowoltaika. To ekologiczny i w dłuższej perspektywie bardzo ekonomiczny sposób na pozyskanie energii ze słońca czy wiatru. Niesie również wiele korzyści wizerunkowych dla firm – obecnie produkty i usługi wytwarzane przy użyciu tzw. zielonej energii są cenione i coraz chętniej wybierane przez konsumentów.

Budowa instalacji OZE czasami jest niemożliwa ze względów technicznych, logistycznych czy finansowych. W takiej sytuacji możesz spróbować negocjować z dostawcą, który aktualnie zapewnia sprzedaż energii dla firm. Postaraj się renegocjować umowę i obniżyć stawki. Nie masz jednak pewności, że dostawca prądu zgodzi się na to albo że nowe warunki będą Cię satysfakcjonować i energia dla firmy rzeczywiście będzie dużo tańsza. Co wówczas warto zrobić? Rozważ zmianę sprzedawcy prądu z Bielska-Białej.

Jak wybrać najlepszego dostawcę prądu w Bielsku-Białej?

Czy chcesz dokonać zmiany dostawcy energii i zyskać tani prąd dla firmy? W tym celu porównaj oferty, przeanalizuj warunki umowy, sprawdź ceny energii elektrycznej wraz ze stałymi opłatami, a następnie podejmij decyzję. Jeśli chcesz mieć pewność wyboru najlepszej opcji, zaufaj specjalistom. Doświadczeni eksperci z Eco dla Biznesu zajmują się doradztwem energetycznym dla przedsiębiorstw z Bielska-Białej. Firma od lat stawia na bezpieczeństwo i niezależność energetyczną Klientów, generując realne oszczędności, a przy tym propagując ideę zielonej energii. Dzięki swej bogatej wiedzy i doświadczeniu doradcy pomagają Klientom obniżyć rachunki za prąd nawet o kilkanaście procent!

Obniż rachunki za prąd z Eco dla Biznesu

Dzięki poradom i ofercie firmy Eco dla Biznesu możesz realnie zmniejszyć rachunki za energię elektryczną w Twojej firmie. Spółka oferuje różne rozwiązania, dzięki którym dostosujesz model zakupu energii do potrzeb Twojego biznesu. Dzięki ofercie Zielona energia zyskujesz pewność korzystania wyłącznie z energii z OZE, której ekologiczne pochodzenie jest potwierdzone certyfikatem z TGE. Ponadto otrzymujesz gwarancję stałej ceny nawet przez 5 lat.

Jeśli cenisz sobie przewidywalne, stabilne warunki współpracy, rozwiązaniem optymalnym dla Ciebie jest oferta Stała cena. Zyskujesz indywidualnie określone warunki cenowe, które nie zmienią się przez okres nawet do 5 lat. W ten sposób zaplanujesz długoterminowo wydatki związane z energią w Twoim przedsiębiorstwie.

Jeżeli natomiast chcesz zoptymalizować koszty zużywanego prądu poprzez zawieranie transakcji krótkoterminowych, oferta SPOT jest idealna dla Ciebie. Pozwala ona na kupno energii przez uzyskanie cen rynkowych, bez konieczności monitorowania giełdy (ceny są wyliczane automatycznie) i ryzyka podjęcia decyzji zakupowej w niewłaściwej chwili. Opcja ta umożliwia też przejście na cenę stałą FIX.

Dzięki Eco dla Biznesu zmiana dostawcy prądu w Bielsku-Białej jest bardzo prosta. Skorzystaj z doradztwa specjalistów i przekonaj się, jak bardzo obniżą się rachunki za prąd w Twojej firmie.

SPRAWDŹ CENĘ

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy  i przedstawimy korzystne rozwiązanie cenowe dla Twojego Biznesu.