Jesteśmy ponownie partnerem WTS Sparta Wrocław!

W świecie sportu lokalne inicjatywy mają wyjątkową moc łączenia społeczności oraz kształtowania ich tożsamości. Dlatego z radością informujemy, że firma Eco dla Biznesu, wiodący doradca energetyczny na polskim rynku, kontynuuje swoje zaangażowanie we wspieraniu klubu WTS Sparta Wrocław przez kolejny rok. 

Początek współpracy 

Dokładnie 25 stycznia 2021 roku podpisaliśmy pierwszą umowę sponsorską z klubem WTS Sparta Wrocław. Był to czas szczególnie trudny tak dla polskiej gospodarki, jak i sportu. Szalejąca pandemia paraliżowała działania inwestycyjne i uniemożliwiała wstęp na trybuny wszystkim sympatykom, pragnącym kibicować swojej drużynie w prestiżowych rozgrywkach krajowej ligi żużlowej. 

Ten pierwszy rok pokazał nam, że relacja między Eco dla Biznesu i WTS Sparta Wrocław to nie tylko zwykły sponsoring. Jako wieloletni kibice z każdym spotkaniem coraz bardziej odczuwaliśmy siłę emocji płynących z zaangażowania i pasji każdego zawodnika, trenera, mechanika i działacza zatrudnionego w klubie. Nasze strategiczne partnerstwo pozwoliło szybko uczyć się: ambicji, lojalności i wiary w sukces podejmowanych aktywności. Dzięki naszej współpracy zrozumieliśmy, że promowanie aktywnego trybu życia, zdrowej rywalizacji oraz zrównoważonego rozwoju, jest równie ważne w obszarze energetyki, jak i sportu.

Strategiczne partnerstwo trwa

Pierwsze sukcesy utwierdziły nas w przekonaniu, że nie mogliśmy wybrać lepiej. WTS Sparta Wrocław to nie tylko jedna z najbardziej znaczących instytucji sportowych w regionie, ale także symbol pasji, determinacji i wspólnoty. Świetnie wpisuje się w nasze wartości oraz misję wspierania lokalnych, zrównoważonych działań.

Nasza firma od lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań energetycznych dla firm i instytucji na terenie Wrocławia i okolic. Naszym celem jest nie tylko zapewnienie klientom najwyższej jakości usług, ale także działanie na rzecz poprawy jakości życia i wspierania lokalnych inicjatyw. Poprzez wieloletnią współpracę z klubem, chcemy inspirować innych do podejmowania aktywności fizycznej, promowania zdrowego stylu życia oraz edukowania społeczność na temat korzyści jakie przynoszą zielone technologie. Żużel, jako dynamiczna dyscyplina sportu, doskonale oddaje nasze podejście do życia i pracy – pełne zaangażowania, ciężkiej pracy i determinacji w dążeniu do celu.

W 2024 roku po raz kolejny przedłużyliśmy współpracę z WTS Sparta Wrocław

jesteśmy partnerem wts sparta wrocław

Żyjemy w czasach dynamicznych zmian społecznych i gospodarczych. Widać je zwłaszcza na rynku energetyki. Wiele firm nie było w stanie poradzić sobie z inflacją, rosnącymi kosztami wynagrodzeń, przerwanymi łańcuchami dostaw. Co chwilę słyszymy informacje, że zadłużenie polskich marek stale rośnie. W tej sytuacji bardzo ważne jest dbanie o dobre relacje z wiarygodnymi partnerami, równoważnie budżetu oraz uzyskanie niezależności energetycznej. To właśnie koszty zakupu prądu i gazu są jedną z głównych przyczyn trudnej sytuacji wielu restauracji, warsztatów samochodowych, hoteli czy biur. 

W Eco dla Biznesu skupiamy się na rozwoju każdego z tych czynników. Nasze profesjonalne doradztwo energetyczne dla biznesu to dzisiaj nie tylko nowoczesne i atrakcyjne oferty na dostawy gazu i energii elektrycznej, ale także możliwość montażu instalacji fotowoltaicznej czy usługi typu Demand Side Response. Dzięki dobrej znajomości rynku i ponad 15-letniemu doświadczeniu, wiemy jak pomóc przedsiębiorstwom z całej Polski. Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 15 tysięcy podmiotów, w tym wiele związanych bezpośrednio ze sponsoringiem żużla w naszym kraju. 

Trudne chwile nie omijały także klubu WTS Sparta Wrocław. Zawieszenie startów wielu czołowych zawodników, liczne kontuzje i wyzwania natury finansowej wypełniły kalendarz ostatnich lat. Pomimo tych problemów, a może właśnie dzięki nim, po raz kolejny odnowiliśmy naszą strategiczną współpracę. W 2024 roku będziemy jeszcze silniej wspierać drużynę w walce o najwyższe cele. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej żużlowej rodziny. Cieszymy się także, że możemy dzielić te wartości z kibicami WTS, którzy tworzą jedną z najbardziej entuzjastycznych i wiernych społeczności w polskim sporcie. Jesteśmy przekonani, że ten krok to kamień milowy w rozwoju wartości, którym hołdujemy od samego początku.

Korzyści dla obu stron

Prezes klubu WTS Sparta Wrocław Pan Andrzej Rusko tak skomentował naszą umowę: „Z ogromną satysfakcją po raz kolejny przedłużamy umowę z firmą Eco dla Biznesu. To nie tylko bardzo ważny partner dla klubu, ale też grupa świetnych ludzi zakręconych na punkcie speedwaya i wrocławskiej WTS Sparty. Cieszymy się, że przed nami kolejny sezon współpracy, który mam nadzieje przyniesie także kolejne sukcesy biznesowe i sportowe”. Swojego entuzjazmu nie kryje także Rafał Kożuch, wspólnik w naszej firmie To ogromna satysfakcja być wśród ludzi, którzy nie tylko kochają żużel, poświęcili mu swoje życie, ale również stracili dla niego głowę. To miejsce fantastycznych, interesujących ludzi z pasją do żużla. A żużel stał się ich sposobem na życie. Jesteśmy przekonani, a nawet wiemy, że ten sezon będzie sezonem wrocławskich Spartan. To będzie sezon wielu pozytywnych emocji, zaskoczeń, zachwytów, niedowierzań a ponad wszystko radości z tego, co będzie się żużlowało w walce o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2024. Nasze przeczucie i intuicja podpowiadają, że finał sezonu będzie nasz”.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o wydarzeniach związanych z naszą współpracą z klubem WTS Sparta Wrocław oraz dzielić się inspiracjami z dziedziny energetyki. 

Razem możemy osiągnąć więcej!