HANDLOWIEC ROKU 2022

FIRMOWA GALA PODSUMOWANIE ROKU 2022

W styczniu 2023 roku spotkaliśmy się na firmowej gali pod hasłem „Handlowiec Roku 2022”. Była to nie tylko okazja do podsumowania minionego roku, ale również do zaprezentowania naszej strategii na 2023 rok.

Na gali zaprezentowaliśmy elementy nowego wizerunku naszej firmy, w tym nowe logo, wizytówki NFC oraz z kodem QR dla handlowców. Chcieliśmy w ten sposób podkreślić naszą ciągłą potrzebę doskonalenia i rozwoju.

Podsumowaliśmy również wyniki naszej firmy za rok 2022. Pomimo trudnego roku, nasza sieć zrealizowała cele na satysfakcjonującym poziomie.
Będziemy dalej dążyć do doskonalenia jakości oferowanych produktów oraz usług, utrzymując wysoki poziom rzetelności, uczciwości oraz zadowolenia klientów, które to są podstawą naszej działalności. Wcześniejsze lata pokazują, że nasze działania są bardzo dobrze odbierane przez klientów.

Na gali podsumowaliśmy również naszą działalność sponsorską. W 2023 roku będziemy kontynuować sponsoring wrocławskiej drużyny żużlowej WTS Sparta Wrocław oraz Dan Bewley w jego rywalizacji o tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu. Dodatkowo, wspieramy Arkady Fiedler – PoDrodze w jego wyprawie „Maluchem przez Ameryki”.

Podczas gali mieliśmy także okazję lepiej poznać nowych handlowców, którzy niedawno dołączyli do naszej firmy. Wierzymy w ich sukces i jesteśmy przekonani, że razem będziemy osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Ostatnim punktem oficjalnej części były podziękowania i wręczenie nagród dla najlepszych. Główną nagrodą w tym roku był wyjazd na wyprawę „Szwecja Arctic Adventure – polowanie na zorzę za kołem podbiegunowym”.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim handlowcom za ich ciężką pracę i zaangażowanie!

STAWIAMY NA BLISKIE RELACJE

Z naszymi Partnerami spotykamy się regularnie przeżywając wspólnie niesamowite chwile. Jest to zawsze okazja do wzajemnego bliższego poznania i odkrywania ciekawych miejsc.

CZARNA HAŃCZA

CZARNA HAŃCZA

W czerwcu 2022 wspólnie wybraliśmy się na spływ kajakowy Czarną Hańczą.

GALA FIRMOWA

HANDLOWIEC ROKU 2022

Spotkaliśmy się na Gali Handlowiec Roku 2022 w Białce Tatrzańskiej.

ARCTIC ADVENTURE

POLOWANIE NA ZORZĘ POLARNĄ

Wybraliśmy się do Szwecji ze zwycięzcami konkursu Handlowiec Roku 2022.

POROZMAWIAJMY

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy.

ECO DLA BIZNESU SP. Z O.O.
NIP: 8992873510
Ołtaszyńska 92C/9
53-034 Wrocław

Zawsze w kontakcie
infolinia czynna: pn.-pt.
w godzinach: 8.00 – 16.00
+48 519 333 666
ecodlabiznesu@ecodlabiznesu.pl

O nas

 • Poznaj nas bliżej.
  Dowiedz się co nami kieruje? Jakie wartości nas napędzają i jak postrzegamy świat energii?

 • Rozwiń skrzydła.
  Realizuj swoje marzenia na rynku energetycznym.

Sponsorujemy

 • WTS Sparta Wrocław
  Energia i gaz napędza biznes…bez hamulców. Jesteśmy sponsorem premium klubu od 2021 roku. Zobacz unikalne zdjęcia z meczy.

 • Dan Bewley
  Młody, ambitny i obiecujący zawodnik. Wspieramy Dana w Speedway Grand Prix od 2022 roku. Zobacz unikalne zdjęcia z SGP.

 • Arkady Fiedler
  Pasjonat motoryzacji, podróży i ekologii. Śledź z nami jego podróże autami elektrycznymi, hybrydowymi oraz kultową już Zieloną Bestią, czyli Fiatem 126p.

Copyright © 2023 – Eco dla Biznesu Sp. z o.o. – Tańszy prąd dla mały i dużych przedsiębiorstw