ENERGIA ELEKTRYCZNA DLA FIRM MOŻLIWE ROZWIĄZANIA

Czy istnieje skuteczny i prosty sposób na to by zmniejszyć rachunki za energię elektryczną w firmie?

TAK! Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, gwarantujących optymalny model zakupu energii. Zapewniamy transparentene, przewidywalne warunki pozwalające zabezpieczyć przyszłość mediów w Twojej firmie.

Czasem wystarczy zmiana sprzedawcy energii elektrycznej na takiego, który zaoferuje korzystne pakiety lub sprzedaż energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii, by odczuć w firmowych rachunkach znaczącą różnicę.

Sprawdź naszą ofertę:

check icon Oferta SPOT
check icon Stała cena
check icon Zielona energia

OFERTA SPOT

Energia elektryczna dla firm - oferta SPOT - Eco dla Biznesu

Oferta zapewniająca możliwość zakupu energii poprzez uzyskanie cen rynkowych.  Umożliwia optymalizację kosztów zużywanej energii poprzez zawieranie transakcji krótkoterminowych, czyli tzw. transakcji „SPOT”.

check icon eliminuje ryzyko podjęcia decyzji zakupowej w nieodpowiednim momencie
check icon wyklucza konieczność monitorowania giełdy przez automatyczne wyliczanie ceny
check icon zapewnia możliwość przejścia na cenę stałą FIX

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O OFERCIE SPOT

Oferta SPOT to opcja umożliwiająca Klientowi zakup energii na podstawie indywidualnie ustalanej ceny każdej godziny podczas okresu trwania umowy.

Energia kontraktowana jest w oparciu o ceny wyliczane na podstawie notowań Rynku Dnia Następnego na Towarowej Giełdzie Energii. To rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla Klientów o stabilnym, możliwym do przewidzenia zużyciu. Dzięki niej, bez aktywnego działania i śledzenia indeksów giełdowych zyskujesz cenę przejrzyście odzwierciedlającą trendy rynkowe.

STAŁA CENA PRĄDU DLA FIRM

Energia elektryczna dla firm - oferta stała cena - Eco dla Biznesu

Gwarantowana stała cena to rozwiązanie idealne dla Klientów ceniących sobie stabilne i przewidywalne warunki współpracy. Zapewnia możliwość długoterminowego zaplanowania wydatków związanych z energią w firmie.

check icon zapewnia indywidualnie określone warunki cenowe
check icon brak wpływu zmieniające się rynku na warunki cenowe
check icon zapewnia stałe warunki cenowe nawet przez 5 lat!

DOBRA ENERGIA TO KWESTIA WYBORU

Wydatki na prąd dla firm są jednym z największych kosztów, jakie przedsiębiorstwa muszą ponosić każdego miesiąca. Wielokrotnie stanowi on aż 30% budżetu operacyjnego, którym dysponuje podmiot.

Energię elektryczną wykorzystuje się do chłodzenia, oświetlenia, obsługi urządzeń RTV i wielu innych czynności. Zmniejszenie zużycia prądu dla firmy nie jest zatem rozwiązaniem efektywnym i możliwym do zaadaptowania w każdej jednostce. Aby zoptymalizować swoje wydatki, można jednak znaleźć tańszy prąd dla przedsiębiorców.

By cieszyć się dobrą energią, czasem wystarczy zmienić sprzedawcę.

ZMIANA SPRZEDAWCY PRĄDU DLA FIRM

Prąd dla firm, czy zmiana dostawcy jest prosta?

Podjęcie decyzji o znalezieniu dostawcy, który oferuje tani prąd dla firmy to pierwszy krok, po którym następuje długi proces zmiany dostawcy. Sprawa może wydawać się pozornie prosta do rozwiązania, ale realia gospodarcze temu zaprzeczają.

Rynek energetyczny rozwija się w zawrotnym tempie. Każdego miesiąca pojawiają się dziesiątki nowych propozycji dostaw na prąd dla przedsiębiorstw, a zapoznanie się z nimi wymaga poświęcenia czasu i uwagi. Weryfikując napływające oferty na tani prąd dla firm, warto wziąć także pod uwagę źródło pochodzenia energii elektrycznej.

Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na politykę ekologiczną danej marki. Możliwość zaprezentowania swojego wizerunku przez pryzmat prądu dla firm pochodzącego z zielonych technologii może być dodatkową przewagą konkurencyjną.

Podejmując analizę dostępnych ofert na tani prąd dla firm, warto wziąć pod uwagę między innymi:

 • Renomę sprzedawcy energii elektrycznej – uzyskane certyfikaty, nagrody oraz pozycja na rynku z pewnością podnoszą wiarygodność danej firmy.
 • Bieżącą umowę – sprzedawcy dbają o to, aby klienci nie mogli z dnia na dzień zmienić dostawcy oferującego prąd dla małej firmy. Przed podpisaniem nowej umowy, warto zbadać termin obowiązywania obecnego rozwiązania oraz wyliczyć potencjalne kary umowne.
 • Potrzeby własne – w zależności od godzin funkcjonowania, branży czy używanych sprzętów, można dopasować odmienną taryfę. Już sama zmiana taryfy na prąd dla firmy może przynieść duże oszczędności dla jednostki.
 • Stabilność umowy – czy w ramach danej propozycji wpisano gwarancję stałej ceny na prąd dla przedsiębiorstw?

Dobra energia to kwestia wyboru
– zmień sprzedawcę z nami.

Energia elektryczna dla firm a rentowność biznesu

O rentowności biznesu decyduje wiele dużych i drobnych elementów, a z pozoru małe oszczędności mogą przełożyć się na znaczne zwiększenie zysków przedsiębiorstwa. Energia elektryczna dla firm to jeden z tych elementów, o których często się zapomina, a które mogą przynieść realne obniżenie kosztów.

W czasach, gdy ceny prądu rosną i z niepokojem spoglądamy w przyszłość, tania energia elektryczna dla firm wydaje się luksusem i niedoścignionym marzeniem. Tymczasem nie jest to wcale trudne i nieraz wystarczy jedynie zmiana sprzedawcy energii elektrycznej, by odczuć rzeczywistą różnicę.

Z kosztem energii elektrycznej jest podobnie jak z każdym innym towarem lub usługą – są dostawcy, u których jest drogo, są też tacy, u których sprzedaż energii elektrycznej odbywa się na preferencyjnych warunkach. To istotne zwłaszcza dla przedsiębiorstw z dużym zapotrzebowaniem na prąd, gdzie koszty te są wysokie.
Tańsza energia dla firm może przyczynić się do znacznych oszczędności i wzrostu opłacalności biznesu.

Tańszy prąd dla małej firmy – jak znaleźć optymalne rozwiązanie?

Zmiana oferty na prąd dla przedsiębiorstw to długotrwały proces, który wymaga przeprowadzenia fachowej analizy SWOT oraz posiadania doświadczenia na rynku energetycznym. Jeśli zależy Państwu na spokoju, stabilności i bezpieczeństwie, warto skorzystać z usług Eco dla Biznesu.

Przeprowadziliśmy dziesiątki optymalizacji energetycznych, dlatego doskonale wiemy, jak znaleźć tani prąd dla firm, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Pomagamy w wyborze oferty na prąd dla małej firmy, jak i dla sektora przemysłowego, deweloperskiego oraz budowlanego.

Rozważając wybór dostawcy energii elektrycznej i podpisanie nowej umowy na prąd dla firm, warto wziąć pod uwagę nie tylko podstawowe koszty i cenę za kilowatogodzinę, ale także czynniki pozacenowe. To one bardzo często wpływają na spokój w planowaniu budżetu oraz wzmacniają prestiż przedsiębiorstwa. Dbamy o to, aby prąd dla firm był nie tylko tani, ale także efektywny.

Prąd dla małych firm – każdy dzień bez optymalizacji, to potencjalne straty

Od kilku lat każdy przedsiębiorca może wybrać podmiot, od którego kupuje prąd dla firmy. To dobra informacja, bowiem ceny energii elektrycznej ciągle wzrastają. Zgodnie z zapisami dokumentu „Polityka energetyczna Polski do 2040 r.”, prognozuje się dalsze dynamiczne zwiększenie taryf na prąd dla małych firm.

Aby częściowo uniezależnić się do tego czarnego scenariusza i odciążyć nasz budżet operacyjny, warto już dzisiaj poszukać, jak kształtują się oferty na tańszy prąd dla małej firmy. Ceny przeznaczone dla klientów z tego sektora są dzisiaj korzystniejsze niż propozycje dla średnich i dużych odbiorców. Wiąże się to z jednej strony z ryzykiem zabezpieczenia dostaw, z drugiej także ze zmiennością na giełdzie.

Eco dla Biznesu proponuje kompleksową usługę zmiany oferty na prąd dla małych przedsiębiorstw, w skład której wchodzi nie tylko odszukanie optymalnego, zindywidualizowanego rozwiązania, ale także analiza zapisów umownych i wdrożenie ich w życiu gospodarczym.

POROZMAWIAJMY

Zostaw nam kontakt. Oddzwonimy.

ECO DLA BIZNESU SP. Z O.O.
NIP: 8992873510
Ołtaszyńska 92C/9
53-034 Wrocław

Zawsze w kontakcie
infolinia czynna: pn.-pt.
w godzinach: 8.00 – 16.00
+48 519 333 666
ecodlabiznesu@ecodlabiznesu.pl

O nas

 • Poznaj nas bliżej.
  Dowiedz się co nami kieruje? Jakie wartości nas napędzają i jak postrzegamy świat energii?

 • Rozwiń skrzydła.
  Realizuj swoje marzenia na rynku energetycznym.

Sponsorujemy

 • WTS Sparta Wrocław
  Energia i gaz napędza biznes…bez hamulców. Jesteśmy sponsorem premium klubu od 2021 roku. Zobacz unikalne zdjęcia z meczy.

 • Dan Bewley
  Młody, ambitny i obiecujący zawodnik. Wspieramy Dana w Speedway Grand Prix od 2022 roku. Zobacz unikalne zdjęcia z SGP.

 • Arkady Fiedler
  Pasjonat motoryzacji, podróży i ekologii. Śledź z nami jego podróże autami elektrycznymi, hybrydowymi oraz kultową już Zieloną Bestią, czyli Fiatem 126p.

Oferta

 • Energia dla firm
  Biznes to sztuka inwestowania energii. Z naszą ofertą wybierzesz najlepszą energię dla swojego biznesu.

 • Gaz dla firm
  Okazje bywają ulotne. Z nami złapiesz najlepszą!

 • Fotowoltaika
  Twój kontrakt ze słońcem to najlepszy układ słonecznych korzyści.

Obserwuj nas

Copyright © 2023 – Eco dla Biznesu Sp. z o.o. – Tańszy prąd dla mały i dużych przedsiębiorstw