Now Loading

NAPĘDZAMY BIZNES…BEZ HAMULCÓW!

SPEEDWAY PARTNER 2022

ECO DLA BIZNESU SPONSOREM PREMIUM
WTS SPARTA w 2022 roku

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w czwartek 16 grudnia 2021 podpisaliśmy umowę sponsoringu z WTS Sparta Wrocław na kolejny sezon. Chcemy w ten sposób przyczynić się do obrony mistrzowskiego tytułu z 2021 roku. Sport był zawsze głęboko zakorzeniony w naszym życiu a w zeszłym roku speedway podbił nasze serca stając się naszą główną sportową pasją.

Niesamowita energia wrocławskiego kibicowania udzieliła nam się do tego stopnia, że w nadchodzącym sezonie chcemy być jeszcze bliżej z kibicami tej wspaniałej drużyny. Zespół zbudowany przez Andrzeja Rusko to kompletny, bardzo ciekawy team fighterów, którzy drużynowy sukces opierają na ciężkiej pracy, szacunku, współpracy i wzajemnym wsparciu. Są ambitni i głodni kolejnych sukcesów. Stali się naszą prawdziwą inspiracją.

Chcemy razem z Wami walczyć o kolejny mistrzowski tytuł jak również o indywidualne sukcesy w GP. Będziemy z Wami nie tylko na rodzimym stadionie Olimpijskim ale również na drużynowych meczach wyjazdowych oraz indywidualnych startach w GP. Jesteśmy dumni i nie możemy się już doczekać pierwszego meczu w przyszłym roku. Tą naszą ekscytacją i pasją zarazić jak najwięcej ludzi dookoła. Z niecierpliwością nasłuchujemy pierwszego w sezonie ryku motorów, który przyprawia nas o dreszcze w całym ciele i uwalnia w nas kibicowską euforię.

Fotorelacje ze stadionu

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy.


+48 519 333 666