Now Loading

NAPĘDZAMY BIZNES…BEZ HAMULCÓW!

SPEEDWAY PARTNER 2021

Strona główna » Speedway Partner

ECO DLA BIZNESU SPONSOREM PREMIUM
WTS SPARTA w 2021 roku

Biznes, to sztuka inwestowania energii, czasu i pieniędzy. Znamy się na tym! Wiemy, ile energii potrzeba aby odnieść sukces! Dlatego dziś dzielimy się nią z zawodnikami i Kibicami WTS Sparty Wrocław. Wierzymy, że jest dobrem, które powraca tak jak tytuł Mistrza Polski 2021 do Wrocławia. – mówi Rafał Kożuch, z firmy Eco dla Biznesu Jesteśmy przekonani, że w tym roku nasza „Energia i Gaz napędzi Wasz biznes … bez hamulców”. – dodaje Bartłomiej Olkowski, przedstawiciel nowego Sponsora Premium Klubu.

25 stycznia 2021, kiedy z powodu pandemii wydarzenia sportowe z udziałem kibiców stały jeszcze pod znakiem zapytania, podpisaliśmy umowę sponsorską z klubem WTS Sparta Wrocław. Wtedy nikt z nas nie spodziewał się takiego sukcesu. Wiadomo, że jako fani sportu marzyliśmy o tytule mistrza dla naszego ukochanego klubu, ale wiara i marzenia to nie wszystko.

Kiedy wreszcie udostępniono stadiony dla Kibiców, wspólne wyjścia na mecze Spartan pokazały jak potężna jest więź między kibicami a sportowcami. Dumni po zwycięstwie i wierni po porażce! To właśnie motto Kibiców Sparty widać i czuć w każdym z biegów.

Ta energia i rollercoaster emocji idealnie oddają ducha prawdziwego kibicowania. Zdarte gardła jeszcze przez kilka dni przypominają o tym co najważniejsze w życiu. Wsparcie, lojalność i wiara. Wiara w to, że to co robisz ma sens, a upór w dążeniu do celu jest podstawą sukcesu i prawdziwym motorem działań.

Z każdym meczem apetyt na sukces rósł i nie był on bezpodstawny. Ogrom pracy całego teamu Sparty oraz zaangażowanie kibiców stały się ogromną inspiracją dla nas wszystkich w Eco dla Biznesu. Język żużlowy i odniesienia oraz porównania do tego pięknego sportu stały się codziennością w naszej firmie.

Wyobraźcie sobie nas na co dzień; poważni, skoncentrowani i skupieni na pracy i celu, a na trybunach wulkany energii i emocji, cieszący się jak dzieci z każdego punktu zdobytego przez Spartan.

To niesamowite doświadczenie być świadkiem i częścią sukcesu tej wspaniałej drużyny. Dziękujemy Wam Kibicom oraz Zawodnikom za ten genialny sezon. Nieśmiało możemy zdradzić, że w 2022 roku planujemy dalszą współpracę z klubem nawet w szerszym zakresie.

Galeria z ostatniego meczu w sezonie, w którym WTS Sparta zdobyła Mistrzostwo Polski.

Początek sezonu 2021

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy.


+48 519 333 666